Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Plant
Sertifika: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Model numarası: LDZ-PL30847
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1KGS/Müzakere edilecek
Fiyat: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Ambalaj bilgileri: Karton Varil Ambalajı: 5kgs/davul, 4 Varil/karton, 20kgs/karton (41*28*33.5cm); Demir Varil Ambalajı
Teslim süresi: Deneme Siparişi İçin 3-5 İş Günü; OEM Siparişi İçin 5-10 İş Günü
Ödeme koşulları: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Yetenek temini: Günde 2000 Kilogram/Kilogram
Kamış Malzemesi: |
Rattan |
Üst notalar: |
Bergamot, limon, greyfurt |
Faydalar: |
Nefesinizi Tazeleyin ve Kokunuzu Uzatın |
Diğer İsimler: |
Difüzör Koku Yağı |
Kullanım: |
İç Mekan Kullanımı |
NAKLİYE: |
7 Gün İçinde |
Menşei: |
CN |
Bileşen: |
Şakayık Çiçeği Özü İçerir |
Örnekler: |
Serbestçe sağlayın |
Renk: |
Kokuya göre değişir |
Fiyat aralığı: |
Premium'a Ucuz |
Şişe Boyutu: |
1000 ml |
Raf: |
1-3 yıl |
Parfüm Türü: |
Normal Boyut |
Koku Uzun Ömrü: |
Uzun ömürlü |
Kamış Malzemesi: |
Rattan |
Üst notalar: |
Bergamot, limon, greyfurt |
Faydalar: |
Nefesinizi Tazeleyin ve Kokunuzu Uzatın |
Diğer İsimler: |
Difüzör Koku Yağı |
Kullanım: |
İç Mekan Kullanımı |
NAKLİYE: |
7 Gün İçinde |
Menşei: |
CN |
Bileşen: |
Şakayık Çiçeği Özü İçerir |
Örnekler: |
Serbestçe sağlayın |
Renk: |
Kokuya göre değişir |
Fiyat aralığı: |
Premium'a Ucuz |
Şişe Boyutu: |
1000 ml |
Raf: |
1-3 yıl |
Parfüm Türü: |
Normal Boyut |
Koku Uzun Ömrü: |
Uzun ömürlü |
| Parfüm notları | Açıklama |
|---|---|
| Önemli Notlar | Güneşten olgunlaşmış çileklerin hemen patlaması, genellikle yeşil yapraklar veya sitrus kabuğu ile birlikte |
| Orta Notlar | "Yürek" bir Velvety Yumurtalı Krem veya Sıvı Süt anlaşmasını ortaya çıkarır |
| Temel Notlar | Sıcak vanilyadan, tozlu şekerden ve yumuşak miskten oluşan uzun ömürlü bir temel |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Kremacı Çilek Aroması Yağı |
| Parfüm Profili | Keskin Sitrus, Zesty kabuklu, Fırıltılı |
| Görünüşü | Renksiz veya açık sarı şeffaf sıvı |
| Nitelik yoğunluğu | 1.011−1.025 g/cm3 @ 25°C |
| Yıkım Endeksi | 1.449−1.495 @ 20°C |
| Flaş Noktası | 68°C - 75°C (154°F - 167°F) |
| İçerikler | Doğal ve sentetik aromatik bileşikler |
| Önerilen Dozaj | Kanat difüzörleri: 15% - 25% Kokulu mumlar: 6% - 12% Balmumu eritebilir: 10% - 15% Sıvı Sabun/Gel: 1% - 3% Soğuk işlem sabunu: 3% - 6% |
| Havacılık oranı | 20-30 gün boyunca 15-25 metrekarelik bir alanı kaplayan sürekli bir kokuya sahiptir |
| Çözünürlük | Ethanol ve propilen glikolde kolayca çözünür |
| Uyumluluk | Çoğu aniyonik, noniyonik ve zwitteriyonik yüzey aktif maddeleri ile uyumludur |
| Kalıcılık süresi | Sıcak, karanlık bir yerde mühürlü bir kapta saklandığında 12-24 ay |
| Standart Uygunluk | IFRA'ya uygun, cilt tahriş testi geçmiştir |
| Paket Türü | miktarı | Spesifikasyon | Hacim |
|---|---|---|---|
| Plastik şişe | 5 kg | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 şişe karton başına | 0.038 cbm |
| Metal Fıçı | 25kg | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry yapabilir. | 20-25kg | L29.5*D29.5*H41cm | 0.33 cbm. |