Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Plant
Sertifika: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Model numarası: LDZ-PL30869
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1KGS/Müzakere edilecek
Fiyat: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Ambalaj bilgileri: Karton Varil Ambalajı: 5kgs/davul, 4 Varil/karton, 20kgs/karton (41*28*33.5cm); Demir Varil Ambalajı
Teslim süresi: Deneme Siparişi İçin 3-5 İş Günü; OEM Siparişi İçin 5-10 İş Günü
Ödeme koşulları: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Yetenek temini: Günde 2000 Kilogram/Kilogram
| Koku Notaları | Açıklama |
|---|---|
| Üst Notalar | Ezilmiş Çam İğneleri, Donmuş Ardıç Meyveleri ve ozon ipuçları ile keskin tıbbi patlama, anında tazelik için |
| Orta Notalar | Akdeniz Selvi Ağacı, okaliptüs ve gümüş köknar ile harmanlanmış, topraksı, temiz bir gövde için |
| Alt Notalar | Sedir Ağacı, Meşe Yosunu ve Amber Ağacı temeli, sağlam, uzun ömürlü orman zemini aroması için |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün Adı | Selvi Esansiyel Yağı |
| Koku Profili | Keskin Narenciye, Zesty Kabuk, Köpüklü |
| Görünüm | Renksiz ila açık sarı şeffaf sıvı |
| Bağıl Yoğunluk | 0.915-0.945 g/cm³ @ 25°C |
| Kırılma İndeksi | 1.465-1.485 @ 20°C |
| Parlama Noktası | 78°C - 88°C (172°F - 190°F) |
| Bileşenler | Doğal ve Sentetik Aromatik Bileşikler |
| Önerilen Dozaj | Kamış Difüzörleri: %18 - %25 Kokulu Mumlar: %7 - %10 Oda Spreyleri: %2 - %5 Soğuk İşlem Sabunu: %3 - %5 Ultrasonik Difüzör: Suda seyreltilmiş 3-5 damla |
| Uçuculuk Oranı | 20-30 gün boyunca sürekli koku sağlar, 15-25 metrekareyi kapsar |
| Çözünürlük | Etanol ve propilen glikol içinde kolayca çözünür |
| Uyumluluk | Çoğu anyonik, noniyonik ve zwitteriyonik yüzey aktif madde ile uyumludur |
| Raf Ömrü | Serin, karanlık bir yerde kapalı kapta saklandığında 12-24 ay |
| Standart Uyumluluk | Cilt tahrişi testlerinden geçmiş IFRA uyumlu |
| Paket Tipi | Miktar | Özellik | Hacim |
|---|---|---|---|
| Plastik Şişe | 5kgs | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 şişe karton başına | 0.038cbm |
| Metal Varil | 25kgs | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry Can | 20-25kgs | L29.5*D29.5*H41cm | 0.33cbm |