Guangzhou plant fragrance Co., Ltd plan@662n.com 86--13924190039
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Plant
Sertifika: COA,MSDS,IFRA,CE,ISO
Model numarası: LDZ-PL30351
belge: Ürün Broşürü PDF
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 1KGS/Müzakere edilecek
Fiyat: 1-49 Kilograms $20.00,To Be Negotiated
Ambalaj bilgileri: Karton Varil Ambalajı: 5kgs/davul, 4 Varil/karton, 20kgs/karton (41*28*33.5cm); Demir Varil Ambalajı
Teslim süresi: Deneme Siparişi İçin 3-5 İş Günü; OEM Siparişi İçin 5-10 İş Günü
Ödeme koşulları: L/C,T/T,Western Union,MoneyGram
Yetenek temini: Günde 2000 Kilogram/Kilogram
| Koku Notaları | Açıklama |
|---|---|
| Üst Notalar | Deneyim, Soğuk Sıkım Limon Kabuğu, Misket Limonu ve bir miktar Zesty Limon Otu'nun agresif, güneşli patlamasıyla açılır. Bu kombinasyon, keskin, hijyenik bir parlaklıkla durgun havayı anında kesen "yüksek perdeli" temiz imzayı sağlar. |
| Orta Notalar | Narenciye cızırtısı yerleştikçe, kalp sofistike bir Ezilmiş Nane ve Yabani Yeşil Nane akoru ortaya çıkar. Bu notalar, kokuyu tanımlayan "mentol serinliğini" sağlar ve donla kaplı bir bitki bahçesi gibi hissettiren yeşil, botanik bir derinlik sunar. |
| Alt Notalar | Uzun ömür sağlamak için, kuruma yapraklı Okaliptüs ve bir miktar Şeffaf Misk ile sabitlenir. Bu alt notalar, ilk difüzyondan çok sonra "yeni temizlenmiş" aromasının kalmasını sağlayan profesyonel düzeyde bir sabitleyici görevi görür. |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün Adı | Limon Nane Koku Esans Yağı |
| Koku Profili | Keskin Narenciye, Zesty Kabuk, Köpüklü |
| Görünüm | Renksizden açık sarıya şeffaf sıvı |
| Bağıl Yoğunluk | 0.850-0.920 g/cm³ @ 25°C |
| Kırılma İndeksi | 1.460-1.490 @ 20°C |
| Parlama Noktası | 62°C-70°C (143.6°F-158°F) |
| Bileşenler | Doğal ve Sentetik Aromatik Bileşikler |
| Önerilen Dozaj | Bambu Difüzörler: %12 - %18 Kokulu Mumlar: %5 - %8 Otel/Oda Spreyi: %0.5 - %2 Ultrasonik Difüzörler: 100 ml suya 2-4 damla |
| Uçuculuk Oranı | 20-30 gün boyunca sürekli koku sağlar, 15-25 metrekare alanı kapsar |
| Çözünürlük | Etanol ve propilen glikolde kolayca çözünür |
| Uyumluluk | Çoğu anyonik, noniyonik ve zwitteriyonik yüzey aktif madde ile uyumludur |
| Raf Ömrü | Serin, karanlık bir yerde kapalı kapta saklandığında 12-24 ay |
| Standart Uyumluluk | Cilt tahrişi testlerinden geçmiş IFRA uyumlu |
| Paket Tipi | Miktar | Özellik | Hacim |
|---|---|---|---|
| Plastik Şişe | 5kgs | L41*W28*H33.5cm 5kg*4 şişe karton başına | 0.038cbm |
| Metal Varil | 25kgs | D30*H45cm | 0.032cbm |
| Jerry Can | 20-25kgs | L29.5*D29.5*H41cm | 0.33cbm |